O Rotolight

o Rotolight

Zaawansowane oświetlenie LED do kreacji wideo i fotografii

Jesteśmy brytyjską firmą rodzinną projektującą innowacyjne produkty oświetleniowe w technologii LED dla branży filmowej i fotograficznej. Naszą misją jest sprawne i efektowne umożliwienie realizacji obrazu na każdym jej poziomie.

 

Nasze produkty charakteryzuje przyjazny, dotykowy interfejs umożliwiający zarządzanie istotą obrazu jaką jest barwa światła. Oferując aż 16,7 miliona kolorów, 2500 zdefiniowanych, barwnych filtrów cyfrowych zapewniamy nieskończone możliwości twórcze. 

ROTOLIGHT

Niezależnie od tego czy rozpoczynasz przygodę z fotograficznym portretem, jesteś zawodowym kreatorem treści czy ekranizujesz fascynującą historię...

 

Dostarczamy twórcom obrazów oświetlenie najwyższej jakości, niebywale łatwe w obsłudze, z którym osiągniesz najśmielsze, kreatywne ujęcia oszczędzając jakże cenny czas na planie.

Rotolight - lider innowacji

Dla zachowania innowacji i najwyższej jakości nasze produkty powstają w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu światła Rotolight są najczęściej pionierami, pierwszych, opatentowanych technologii w branży. Posiadamy ponad 50 patentów i znaków towarowych rozpoznawalnych na całym świecie. Wśród nich takie jak pierwszy zestaw kinowych efektów świetlnych (CineSFX™ stworzony we współpracy z weteranem kinematograficznych efektów specjalnych Stefanem Lange biorącym udział w realizacji takich ekranizacji jak Batman, Skyfall, Tomb Raider, Mission Impossible) czy pierwsza na świecie elektroniczna technologia dyfuzji (SmartSoft™). Nasze produkty oferują korzyści płynące zarówno z najwyższej jakości ciągłego oświetlenia, jak i zintegrowanej lampy błyskowej High Speed Sync. To sprawia, że produkty marki Rotolight usprawniają pracę twórców obrazu na całym świecie.

ROTOLIGHT

 Jakość uznana w branży 

Znakomita jakość światła naszych paneli LED, ich wysoka relacja mocy do wymiarów i wagi, które połączone z nieustającą innowacyjnością i rozwojem technologii sprawiają, że produkty marki Rotolight cieszą się wyjątkowym uznaniem na całym świecie towarzysząc i usprawniając pracę realizatorom obrazu na najwyższym poziomie. Zgromadzone licznie nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji czy magazynów branżowych potwierdzają wiodącą pozycję marki w branży oświetlenia obrazu foto-wideo.

"NEO 3 is the best light available for your money"

Matt Gallagher - T3 Magazine

"AEOS 2 is powerful, hugely versatile, yet lightweight. Absolute brilliant."

Digital Camera World

"NEO 3 is the Best On-Camera Flash Light"

Photography News

TITAN X2 is "a well-built piece of high-tech kit with features that none of this rivals offer at any price"

Pro Moviemaker

ANOVA PRO 2 - "Best of Show" at NAB

Studio Daily

AEOS - "Product Innovation Avard"

Government Video

NEO 2 "is one of our favourite LED lights panels - and also one of the most innovative."

Digital Camera

NEO 2 "Best On-Camera Flash 2018"

Photography News

AEOS - "Lightning Gear of the Year Award"

NewsShooter

NEO 2 - "Gear of the Year Award"

Practical Photography

AEOS - "Five Star Award"

Digital Photographer

ANOVA PRO 2 "CGT Seal of Approval"

Guild of Television Cameramen

Światło ROTOLIGHT

Do telekonferencji i streamingu on-line

ROTOLIGHT VLOGGING & CONFERENCE KIT

Dla vloggerów, wizażystów i do telekonferencji

Do filmu i fotografii w studio i plenerze

ROTOLIGHT NEO 3 PRO

ROTOLIGHT NEO 3 PRO

Mały, lecz potężny

Najjaśniejsza lampa LED na aparat

ROTOLIGHT AEOS 2 PRO

ROTOLIGHT AEOS 2 PRO

Światło, które możesz zabrać wszędzie

Do studia telewizyjnego

ROTOLIGHT ANOVA PRO 2

ROTOLIGHT ANOVA PRO 2

Rewolucyjna lampa studyjna

Do kinowej produkcji filmowej

Rotolight TITAN X1 X2

ROTOLIGHT TITAN X1 / X2

Nowa era oświetlenia filmowego najwyższej jakości

Chcesz dowiedzieć się więcej 

o ofercie marki Rotolight?

I'm an image

Warsztaty i inspiracje

Zapisz się na warsztaty i poznaj wskazówki jak kreatywnie wykorzystać światła marki Rotolight w realizacji Twojej twórczości. Zainspiruj się i dołącz do nas!

I'm an image

Newsletter

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz informacje o planowanych warsztatach. Wiadomości dotyczące promocji, nowych produktów oraz powiadomienia o ich aktualizacji.

Wkrótce
I'm an image

Konsultacje

Skontaktuj się z nami i umów się na indywidualną konsultację, a w oparciu o Twoje potrzeby zaproponujemy rozwiązanie dedykowane dla Ciebie.

I'm an image

Finansowanie

Interesują Cię raty 0%? Leasing, wypożyczenie? Poznaj szerokie możliwości finansowania zakupów w naszym sklepie i dołącz do kreatorów obrazu światłami Rotolight.

pixel